Poduszka antyalergiczna 50/70

25,00 zł
Brutto

Pikowana poduszka, antyalergiczna.

Poduszka pikowana  o wymiarach 50 cm x 70 cm, wypełniona certyfikowaną kulką silikonową I gatunku, wykończona zewnętrznie bardzo miłą w dotyku mikrofibrą pikowaną, antyalergiczna. Poduszka doskonale układa się podczas snu co bezpośrednio wpływa na doskonały komfort spania.

Poduszka o doskonałej puszystości, 350 gram wypełnienia.

Ilość

 

Bezpieczne zakupy z certyfikatem SSL

 

Zasady dostawy: Kurier DHL, Paczkomaty

 

Zasady zwrotu: 14 dni

Poduszka silikonowa doskonale spełnia najwyższe wymagania jakościowe i użytkowe. Pranie w wysokich temperaturach eliminuje szkodliwe dla człowieka drobnoustroje, poduszkę można prać w temperaturze 60 stopni. Jest zatem idealna dla osób ze skłonnościami alergicznymi.

Poduszka jest szczególnie polecana dla hoteli i pensjonatów jako towar niezwykle trwały. Wypełnienie poduszki to wysokiej klasy włókna silikonowe stanowiące wypełnienie posiadają bardzo dobry współczynnik termoizolacji zapewniając ciepło przy zachowaniu niskiej wagi wyrobu. 

Poszycie poduszki to najwyższego gatunku mikrofibra. Optymalna cyrkulacja powietrza wewnątrz poduszki pozwala ciału oddychać i optymalizować temperaturę podczas snu. Poduszka posiada właściwości antyalergiczne przeciwdziała rozwojowi mikroorganizmów, roztoczy kurzu domowego, grzybów oraz pleśni.

Właśnie teraz masz możliwość wprowadzenia ważnej zmiany w swoim życiu!

Każdy z nas spędza około 30% swojego życia śpiąc. Dlaczego miałbyś nie zmaksymalizować korzyści z tego czasu?

Tak prozaiczna czynność, jaką jest zmiana poduszki na wysokogatunkową, przyjemną w dotyku, z dobrych jakościowo materiałów, co przyczynia się do lepszego, zdrowego snu - skutkuje poprawą Twojego samopoczucia w ciągu dnia!

Specyfikacja:

  • Producent: Polski
  • Kolor: Biała
  • Poszycie: Mikrofibra
  • Wypełnienie: włókna silikonowe
  • Wyrób antyalergiczny: Tak
  • Klasa ciepła: Całoroczna
  • Pranie: można prać w pralce
10 Przedmioty

Opis

Materiał
mikrofibra
Materiał wypełnienia
granulat silikonowy