Poduszka Półpuchowa

14,00 zł
Brutto
Rozmiar poduszki
  • 40x40
  • 50x60
  • 70x80
Ilość
  Ostatnie sztuki w magazynie

 

Bezpieczne zakupy z certyfikatem SSL

 

Zasady dostawy: Kurier DHL, Paczkomaty

 

Zasady zwrotu: 14 dni

PODUSZKA wypełniona jest mieszanką puchu gęsiego i pierza od wieków używana za najlepsze wypełnienie wyrobów pościelowych, ponieważ posiada właściwości zapewniające optymalny komfort snu.

WAGA wsadu jest idealnie dopasowana do rozmiaru, dzięki czemu świetnie sprawdza się przez okrągły rok. WSAD jest starannie prany i sterylizowany.

POSZYCIE w kolorze różowym (wsypowym) - 100% bawełna.

Używamy najlepszego wsypu, o bardzo dużej gęstości, woskowany od wewnątrz co zabezpiecza przed wychodzeniem puchu na zewnątrz.

WYJĄTKOWE produkty z naturalnym bawełnianym poszyciem i starannie wyselekcjonowanym puchem gęsim charakteryzują się wysoką sprężystością i puszystością. Puch jest jednym z najcenniejszych naturalnych wypełnień. Taki wsad bardzo długo zachowuje swoje walory użytkowe. Posiada niezwykłe właściwości sprzyjające dobrej cyrkulacji powietrza chłodząc w lecie, grzejąc w zimie. Tylko naturalny puch potrafi podczas snu przyjąć wilgoć z ciała człowieka i wydalić ją w ciągu dnia, dlatego też śpiąc na takiej poduszce czujemy się wypoczęci i odprężeni.

Produkty z wsadem półpuchowym utrzymują temperaturę ciała na optymalnym poziomie.

006
1 Przedmioty

Opis

Materiał wypełnienia
mieszanka puchów